[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sp8mrd pisze:

To, że w PZK brakuje odpowiedniej strategii pozyskiwania nowych członków wiadomo od wielu lat. Podobnie wiadomo, że brak jest odpowiedniej liczby osób chętnych do takich działań, itp. itd.
    wbielak pisze:

Przykro mi ale Związkowi nie jest potrzebna strategia.

Taż uważaj, bo twórców Strategii PZK (MRN i ENO) zdenerwujesz. bardzo szczęśliwy
    wbielak pisze:

Związkowi jest potrzebne działanie.bardzo szczęśliwy

A co nie działa? bardzo szczęśliwy
    wbielak pisze:

Od przestawiania strzałek palcem po mapie nie wygrywa się kampanii.
Ładnie brzmi i gdzieś już to słyszałem.
    wbielak pisze:

IMO PZK ma ten sam problem co rząd naszego pięknego kraju.
To chyba komplement takie porównanie małego PZK z rządem wielkiej RP. bardzo szczęśliwy
    wbielak pisze:

Rozprawia o strategiach i personaliach zamiast zabrać się do roboty.
Brawo, życzę wytrwałości w takim myśleniu i przede wszystkim robocie! bardzo szczęśliwy
    sp8mrd pisze:

Administrowanie członkami (Związkiem) nie jest celem samym w sobie lecz sposobem realizacji celów merytorycznych.

I o to właśnie chodzi.
    Pomijając fakt że krew mi się burzy jak słyszę "administrowanie członkami" albo "zarządzanie zasobami ludzkimi".... mam przed oczami gościa w kasku tropikalnym z fajeczką w zębach i batem w dłoni poganiającego murzynów na polu bawełny.
Podobnie jak Ty też nie przepadam za tymi określeniami. Jednak przyjęły się w teorii zarządzania u klasyków i tak już zostało.
    wbielak pisze:

Jest dowodzenie i Dowodzenie.
    Jest szef i jest lider.
Ooo, coraz bardziej mi się podoba to co piszesz.bardzo szczęśliwy
Jestem z wykształcenia: technikiem, nauczycielem, pedagogiem, wychowawcą, liderem, edukatorem..., a teraz jeszcze oczekują, bym został coachem (taka moda i duża okazja, by zarobili ci, którzy szkolą przyszłych coachów).
    wbielak pisze:

Skoro bawimy się w zgadywanki to ja też podam cytaty. Zapraszam do zgadywania czyje:

Sun Zi (ok. VI w. p.n.e.) – chiński myśliciel i filozof.

A czy te jeszcze pamiętasz?:
Nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe.
Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem.
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, a Miłości bym nie miał...

PS Czy odbierasz Wojtku pocztę prywatną z PKI? Brak odpowiedzi na korespondencję. smutny