[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sp8mrd pisze:

To, że w PZK brakuje odpowiedniej strategii pozyskiwania nowych członków wiadomo od wielu lat. Podobnie wiadomo, że brak jest odpowiedniej liczby osób chętnych do takich działań, itp. itd.

Przykro mi ale Związkowi nie jest potrzebna strategia. Związkowi jest potrzebne działanie.
Od przestawiania strzałek palcem po mapie nie wygrywa się kampanii.
IMO PZK ma ten sam problem co rząd naszego pięknego kraju.
Rozprawia o strategiach i personaliach zamiast zabrać się do roboty.

[quote=sp8mrd]
[i]Administrowanie członkami (Związkiem) nie jest celem samym w sobie lecz sposobem realizacji celów merytorycznych.
[/quote]

I o to właśnie chodzi.
Pomijając fakt że krew mi się burzy jak słyszę "administrowanie członkami" albo "zarządzanie zasobami ludzkimi".... mam przed oczami gościa w kasku tropikalnym z fajeczką w zębach i batem w dłoni poganiającego murzynów na polu bawełny.

Jest dowodzenie i Dowodzenie.
Jest szef i jest lider.

Skoro bawimy się w zgadywanki to ja też podam cytaty. Zapraszam do zgadywania czyje:

xxx pisze:

Dowodzenie to kwestia inteligencji, wiarygodności, sprawiedliwości, odwagi i autorytetu.

xxx pisze:

Traktuj swoich żołnierzy jak własne dzieci, a pójdą za tobą w najgłębsze doliny. Patrz na nich jak na własnych ukochanych synów, a będą stać przy tobie choćby do śmierci.

xxx pisze:

Otoczony, obmyślaj plany. Zagrożony śmiercią, walcz.