[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sp8mrd pisze:

Czemu ciągle zadajesz to samo pytanie?

Bo jest wciąż aktualne?

O czym to że świadczyć?

O poważnym problemie w PZK?

SP8MRD pisze:

Przed RR przez lata było wiele podobnych inicjatyw dla młodych.

Świetnie, pokaż wypracowany model działania powstały na bazie tych inicjatyw. A prawda, nie ma takowego, więc nie możesz.

SP8MRD pisze:

Rozmawiałem dziś z Pawłem SP7NJR, który opowiadał o niedawnym spotkaniu z młodymi, na którym był Leszek SP3DOI. Przez kilka godzin opowiadał o swojej przygodzie krótkofalarskiej, a młodzi słuchali z przejęciem i przeplatali śpiewem przy dźwiękach gitary.

Świetnie. A twoi co robią? Bo moi dzisiaj będą składać swoje pierwsze anteny. Przy dźwiękach pilnika i brzeszczotu...

Przede wszystkim Ty jako członek PZK zrozum co Ci daje PZK oprócz biura QSL

Nic. Absolutnie nic. Wszystko co robię jest efektem starań i czynów pojedynczych osób, czasami grup z których niektóre są związane z PZK, ale absolutnie nie z jego (związku) inicjatywy. O wsparciu czy pomocy nawet nie wspomnę.

sp3slu pisze:

Przyznaję, nie czytam wszystkiego, wpadłem tu jak kometa.

A to jestem zdziwiony, bo wydawać by się mogło, że kto jak kto, ale vice prezes PZK d/s szkolenia powinien być żywo zainteresowany wątkami, w których porusza się w sposób merytoryczny tematy będące w jego kręgu zainteresowań.
Powinieneś być zainteresowany takim wątkiem i śledzić go w uwagą, bo skoro PZK z uporem maniaka odmawia nam platformy wymiany poglądów w postaci forum dyskusyjnego, to tam nie znajdziesz ani pytań, ani odpowiedzi. To jedna z tych rzeczy, których PZK nie daje.
W jednym się zgadzamy: PZK poza składkami na Prezydium dać dzisiaj młodym może niespecjalnie wiele. Żeby nie powiedzieć, że nic. Mówimy o związku, który nie jest w stanie nawet powołać komisji przy prezydium d/s młodzieży i szkolenia. Popraw mnie, jeśli od ostatniego spotkania ZG coś się w tej kwestii zmieniło. Dobrze, że RBI Was nagrało i można odsłuchać te XXIII plenum, bo inaczej nawet byśmy się o pewnych kwestiach nie dowiedzieli.