[PZK] Szkolenie mlodzieży
Kilka[naście] jedynie ciekawych postów na 9 stron bicia piany... Jak zwykle. Dlaczego tak trudno wypowiedzieć się merytorycznie na zadany w danym wątku temat?
Rozczulają mnie wpisy typu: Mam wspaniałą propozycję/plany/projekt! No i weźmy się i zróbcie! Ale chociaż ktoś myśli... Ech...
Szacunek dla tych których tutaj nie uświadczysz, a spotkasz na pasmach... lub efekty ich działań w postaci nowego młodego narybku.

Proste pytania:

Które z klubów wykorzystało do promocji krótkofalarstwa/szkolenia/zabawy z dziećmi [obojętnie jak to zwał czy traktował] dzisiejszy Amateur Radio Kids Day czy jak kto woli Krótkofalarski Dzień Dzieci i Młodzieży?

Kto z nadawców indywidualnych dołożył dzisiaj specjalnych starań, aby wesprzeć na pasmach pierwsze nieraz nieśmiałe dziecięce próby wyjścia w eter?

I banalne: Kto obecnie oprócz chłopaków z Radioreaktywacji i paru klubów które chyba na jednej ręce bym policzył, regularnie prowadzi zajęcia z młodzieżą? Już nawet nie pytam o to ilu z nich przystępuje do egzaminów i zostaje aktywnymi nadawcami.