[PZK] Szkolenie mlodzieży
Uwaga, bo nie chciałbym być źle zrozumiany ;-)

Proponuję, żebyśmy do systemu szkoleń nie włączali działań RR. RR ma swój pomysł, swoją grupę i rewelacyjnie działa. My co najwyżej możemy (i powinniśmy) korzystać z ich (Waszych) doświadczeń i w drugą stronę wspierać. Po prostu boję się, żebyśmy nie namieszali w działającym systemie.

Tzw "nasze" działania muszą być ukierunkowane na szerszą i bardziej zróżnicowaną grupę wiekową. Muszą również przygotowywać kluby na przyjęcie adeptów - w tym dzieciaków z Reaktywacji, które wyfruną spod skrzydeł Kwok STSa, PY i innych ;-).

Musimy mieć sprzęt - zarówno do wypożyczenia jak i do składania(kupienia) - Tani i zunifikowany zarówno dla "nas" jak i RR. (RX + TRX +antena).
Materiały - nie wiem, czy da się zrobić na tyle uniwersalne, żeby nadawały się dla dzieci i dla starszych. Może tak - ale to RR się wypowie.

Maciek