[PZK] Szkolenie mlodzieży
    SP5PDB pisze:

SP8LBK pisze:

Bardzo chętnie zapoznamy się z programami i wynikami, które opracowałeś i zrealizowałeś, bo dotychczas tylko pouczasz i krytykujesz innych.

Kolego Andrzeju SP8LBK zapoznać się chcesz z programami i wynikami SP5PDB? No to musisz jeszcze trochę poczekać bo ten klub reaktywowany w szkole w której był przed laty zaczął działać od kwietnia 2015 roku. Nie zauważyłem aby SP5PDB kogokolwiek pouczał i krytykował o czym piszesz, więc trzymaj się faktów a nie tego co chcesz żeby było faktem.

Zauważ, że SP5PDB powróciło do szkoły w dużym mieście w którym dla dzieci i młodzieży jest sporo atrakcji a jednak ta oferta trafia na podatny grunt i szkoła jest tym zainteresowana. Co więcej zainteresowane są tym władze dzielnicy w której jest szkoła. Samo się to nie zrobiło znalazła się grupa osób, rozpoczęła działanie i to działa jak będzie dalej to czas pokarze, ale nie jest to oderwane od społeczności lokalnej i od szkoły.

PZK jako organizacja ma:
    1. 4 000 członków
    2. ponad 30 oddziałów terenowych
    3. ponad 200 klubami - jak wskazał prezes oddziału dolnośląskiego

to pod względem organizacyjnym bardzo mocna struktura która może wypracować określone standardy ale jak widać od lat tak nie jest. Jak jako członek i sekretarz GKR a także jako dość aktywny działacz PZK tego nie dostrzegasz to świadczy tylko źle o tobie i o organizacji której jesteś działaczem. Powinieneś się zastanowić dlaczego tak duża organizacja nie jest wstanie swoich członków zachęcić do działania.

I nie pisz, że to sami członkowie powinni to robić bo to tak nie działa. W wielu organizacjach te struktury jednak starają się prowadzić działanie które powoduje, że członkom się chce.

SP8LBK pisze:

Nie wiem jak Piotr SP8MRD, bo nie czytam dokładnie wszystkich tekstów ale ja nigdzie i nigdy nie napisałem, że w PZK jest dobrze.
      Za to ciągle piszę, że aby w PZK było lepiej to trzeba się zabrać za robotę a nie czekać aż ktoś za nas to zrobi, to mu się przy okazji kopów nałoży

To napisz proszę w jaki sposób jako działacz PZK inspirujesz członków do tego aby zabrali się za robotę. Bo jak na razie ty pouczasz innych aby wzięli się za robotę pokaż sam co zrobiłeś aby prowadzić regularne zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Pokaż co w tej sprawie zrobili członkowie władz PZK.

No i cię mamy. wesoły
Pytałem piszącego a nie klub SP5PBD. To SP5PDB nie jest tylko nickiem na forum?
Ja zajmuję się innymi sprawami, bo nie mam technicznych i nawet już fizycznych mozliwości zajmowania się szkoleniami. Tak piszę obserwując aktywność w prawie każdej dziedzinie funkcjonowania PZK. Znakomita większość czeka aż ktoś coś zrobi.

A przy okazji. Jak posuwa się budowa Centrum Radioamatorskiego w mieście stołecznym Warszawa, czy przynajmniej kamień węgiełny został wmurowany?