[PZK] Szkolenie mlodzieży
Andrzeju SP8LBK,
niereformowalny, słoneczny ENO, jak widać także po wpisach w tym wątku wielbiciel UHW, nie umie inaczej pisać, więc nie dziw się, że pisze bzdury o naszym rzekomym zachwycie dla działalności PZK.
Podobnie jak Ty staram się pokazać zainteresowanym plusy i minusy PZK oraz konieczność wspólnego działania, łączenia, a nie dzielenia na tych i tamtych jak za dawnych czasów PRL.
Z tego, co czytam na przykład w listach Wojtka, krytyka PZK wynika z braku informacji, wiedzy o działalności Związku oraz czerpaniu jej głównie z forów lub przekazów ludzi sfrustrowanych, zniechęconych i nic lub prawie nic nie mających wspólnego z prawdziwą działalnością PZK.
Szkoda czasu na korespondencję z ENO, bo to swoisty "trollizm forumowy" i niestety nie tylko forumowy - "jakby nie było zawsze jest źle". smutny

Klasycznym, żenującym przykładem jest wpis w obronie UHW:
    sp9eno pisze:

Jeśli dobrze rozumiem i widzę, to jest to wątek p.t. SZKOLENIE MŁODZIEŻY.

Więc załóżcie sobie z łaski swojej watek p.t. "SP5UHW", "Kocham UHW"
    "Podnieca mnie UHW","Dostaje orgazmu jak czytam UHW" lub dowolny inny
    i tam sobie piszcie co chcecie na temat SP5UHW.

Andrzej sp9eno