[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sq9sos pisze:

Myślę, że Koledzy z SP8 już zdążyli poznać się na SP8MRD. Niech nie fanzoli, że w Opolu, to był TAKIM działaczem, organizatorem...nie wiadomo Kim, bo to jest nieprawda. wystarczyło wykonać kilka telefonów do Kolegów z Opola aby się co nieco dowiedzieć.
    PZK ma też swój finansowy wkład własny.Można to sprawdzić dzwoniąc do MON. Tel. jest podany na stronie BIP.
    Teraz sprawa tajnej LD ZG PZK. Znowu szydło wyszło z worka. Szpieg MRD był zapisany na listę - bez upoważnienia! Wstydź się człowieku!!!

SOS SOS SOS Ratunku! Help me! SQ9SOS atakuje!
Waćpan z jakiego wywiadu tu zawitał? CBA, CBŚ, ABS, CIA?
Najlepsze jest to, że "nic nie fanzoliłem, że w Opolu, to byłem TAKIM działaczem, organizatorem...nie wiadomo Kim". Czyżby duch z Głubczyc zaczął straszyć ponownie na PKI?
Kilka telefonów wykonałeś do Kolegów z Opola? A do których to Kolegów mój złociutki dzwoniłeś?
Miej odwagę podać konkretnie lub nie ośmieszaj się.
Do tych, z którymi za czasów nauki w Technikum Elektrycznym działałem w klubach SP6KKE i SP6KGN?
A może do tych, z którymi współtworzyliśmy nowy Studencki Klub Krótkofalowców SP6KBR AZS WSP?
Czy może do tych, z którymi prowadziłem szkolenie krótkofalarskie po powrocie na Opolszczyznę lub tych z którymi ratowaliśmy podczas powodzi w 1997 r. ludzi, dobytek, wioski i miasta...?

Zacytuję na koniec Waści mądrość:
"Tak więc nie pisz waść bzdur, a raczej naucz się słuchać tego co piszą mądrzejsi." pan zielony