[PZK] Szkolenie mlodzieży
SP8MRD napisał: Za radą jednego z Kolegów próbowałem w ostatnich kilku latach zorganizować lokalną RR w Rzeszowie. bardzo szczęśliwy
Przygotowałem do tego warunki m.in. poprzez zakup sprzętu i poszukiwanie przychylnej Dyrekcji szkoły.
Proponowałem z odstępami mniej więcej rocznymi takie działanie Zarządowi OT i Kolegom z lokalnej społeczności krótkofalarskiej (rozmowy, e-mail z opisem tego, co już jest przygotowane do tego), lecz...
Od ZOT uzyskałem jedynie wsparcie w postaci - nie mamy nic przeciw, działaj! poruszony
A Koledzy w większości byli za lecz: "Wiesz, nie mamy czasu, bo praca, dom , rodzina, własny radiokącik..."

Myślę, że Koledzy z SP8 już zdążyli poznać się na SP8MRD. Niech nie fanzoli, że w Opolu, to był TAKIM działaczem, organizatorem...nie wiadomo Kim, bo to jest nieprawda. wystarczyło wykonać kilka telefonów do Kolegów z Opola aby się co nieco dowiedzieć.
Tak więc nie pisz waść bzdur, a raczej naucz się słuchać tego co piszą mądrzejsi.
Wracając do meritum sprawy, to trzeba przyznać, że oprócz chyba jednej nieudolnie wydanej broszurki (folderu), to nie ma PZK materiałów reklamowych. Na propagandę, literaturę dla początkujących nie wydaje się nic. Co do obozu w Poroninie, to nie do końca nie jest to tak, że całą kasę daje MON. PZK ma też swój finansowy wkład własny.Można to sprawdzić dzwoniąc do MON. Tel. jest podany na stronie BIP.
Teraz sprawa tajnej LD ZG PZK. Znowu szydło wyszło z worka. Szpieg MRD był zapisany na listę - bez upoważnienia! Wstydź się człowieku!!!