[PZK] Szkolenie mlodzieży
    sp8mrd pisze:

Jednak jak sam napisałeś w "tajemnicy", "same pokazy w szkołach to przysłowiowy pikuś".
    Tak to widziałem kiedy u początków RR zapraszałem Was na Podkarpacie proponując zorganizowanie wraz z OT PZK u mnie w firmie spotkania dla nauczycieli (np. fizyki, elektroniki, informatyki, także krótkofalowców), którzy mieliby okazję poznać ideę i praktykę RR. Niestety odmówiłeś stawiając twardy warunek - spotkanie tylko w szkole, bez nauczycieli.
    Dla mnie takie jednorazowe spotkanie z uczniami w szkole, to właśnie był ten "pikuś" o którym teraz napisałeś.
    Taka jedna akcja, bez kontynuacji przy wsparciu Kolegów na miejscu, ma małe szanse na sukces.
    Dlatego temat współdziałania z RR odłożyłem na pewien czas.

Zaczynam rozumieć Romka... Z tobą najwyraźniej nie da się bez prostowania niedopowiedzeń, przekłamań czy wręcz nieprawd. Nie zmuszaj mnie do zacytowania korespondencji. Na swoją propozycję cyklicznych wykładów dostałeś jasną i klarowną odpowiedź, która poddawała w wątpliwość zasadność organizowania ich WYŁĄCZNIE dla dorosłych. Dostałeś naszą wersję spotkania mówiącą o zaproszeniu na panel prócz nauczycieli również krótkofalowców z uprawnieniami pedagogicznymi, dostałeś agendę, plan działania, wykaz osób mających dojechać... Dostałeś nawet sugestię zaproszenia Kolegów Sp7CBG i SP3SLU.

sp8mrd pisze:

Moim zdaniem emocjonalnie zaatakowałeś Jurka SP3SLU za Jego jeden wpis. Nawet jeśli Twoim zdaniem zrobił za mało w PZK dla młodych i nie jest Twoim idolem, to jednak kilka razy dzięki Niemu SP było reprezentowane w IARU, mogliśmy dowiedzieć się jak działają w innych krajach, szkolił młodych i dzięki Niemu mamy kilku bardzo obiecujących wychowanków, którzy... na przykład mogliby wesprzeć RR. bardzo szczęśliwy

Może i Wy mogliście sie czegoś od vice dowiedzieć. Póki co w tym wątku ograniczył się do ogłoszenia porażki i zabrania zabawek do swojej piaskownicy. Na ponowione pytanie Marka MXS o bezpośredni link do materiałów odpowiedzią było echo pytającego. Bądź więc łaskaw mnie nie rozczulać.