[PZK] Szkolenie mlodzieży
    wbielak pisze:

sp8ab pisze:

Efekt ten jest na pewno lepszy niż wyniki obozów PZK gdzie w 2014 r. z 47 osób egzamin zdało 3.

pytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnikpytajnik

ŻE JAK?!
    Całe środowisko robi zrzutę na flagowy projekt w dziedzinie szkolenia młodzieży, kasa jes, sprzętu i anten ile chcecie i w efekcie uzyskujecie skuteczność 6 (słownie sześć) procent?!

I nie poleciały głowy?
    Nikt nikogo nie rozliczył?

Mam w skrytości ducha nadzieję że koledzy którzy ten kurs prowadzili pracowali społecznie... a jak nie to oddali pieniądze.

Gdybym Ci chciał dokuczyć, to napisał bym, że jesteś naiwny.Ale nie chcę więc napisze poważnie.
Otóż ten obóz organizowany corocznie przez PZK można było nazwać szkoleniowym przez pierwsze powiedzmy dwa lata.
Potem jego status był już inny/oczywiście nieoficjalnie-oficjalnie jest szkoleniowy/-jaki nie pytaj bo znowu jakiś MRD napisze,
że jestem wywrotowcem, sprowadzam na złą drogę MRNa i spiskuję z nie członkami PZK/np. z Tobą/
i w ogóle trzeba mnie skasować.
Ale jaki ten status jest możesz sobie przecież bez problemu dopowiedzieć.
Pieniądze na ten obóz pochodzą głównie z dotacji MON, wiec to aż tak finansowo nie boli.
Ale np. ja próbował bym wejść w układ z harcerzami i zrobić to szkolenie na jakimś obozie harcerskim.
Ja przez taki obóz przeszedłem i nawet na obozie
nauczono mnie odbierać telegrafię.Czyli można i skuteczność robi się większa.
Ale pomiędzy PZK a ZHP nie ma chemii.

Dlaczego nie poleciały żadne głowy i nikt nikogo nie rozliczył?
No tu już nie wytrzymam i powiem że jesteś naiwny.
Rozliczyć to niecały miesiąc temu próbował SP5ELA Romka MRNa,proponując wyrzucenie Romka z PZK.
Za nieprawomyślność czyli za krytykowanie i zadawanie niewygodnych pytań.

Dlatego tez Cię namawiam abyś dołączył do nas i zapisał się do PZK bo jest co robić /jest co zmieniać/.
A "mało nas do pieczenia tego chleba!"

Andrzej sp9eno