[PZK] Szkolenie mlodzieży
No i zapadła taka niezręczna chwila ciszy...
Najwyraźniej Waldku miałeś rację, nie istnieje nic programowo-systemowego, czym by się PZK mógł pochwalić. Vice ogłosił klęskę i wywiesił białą flagę.

@canis_lupus gdy powstawał program RR całą grupa inicjatywna wraz z osobami wspomagającymi nas uznała przedział 10-12 lat jako optymalny. Doszliśmy do wniosku, że nieskażonych (całkowicie) cywilizacyjnie młodych ludzi, których będziemy w stanie zainteresować czymś zupełnie innym niż virtual znajdziemy właśnie w ostatnich dwóch rocznikach szkoły podstawowej. Za rok ta grupa zmieni otoczenie i pójdzie do gimnazjum, zaczną się nowe znajomości, nowe problemy.
Wygląd problemem nie jest, nawet jak nosisz brodę i bufet przed sobą... Kwestia, co masz do zaoferowania i w jaki sposób to zrobisz. Jak zrobisz z siebie typowego belfra, poległeś. Jak masz w sobie coś z Tony'ego Halika; masz dużą szansę.
Nie ma się co oszukiwać, te 3 godziny prelekcji nie sprawią, że ktoś stanie się radiowcem. Ale może sprawią, że kilka osób zechce do nas wrócić i przekonać się samemu, jak to działa. Może szkoła zaprosi nas do współpracy, jak ma to miejsce w Międzylesiu.