Jaki chcielibyście mieć Związek?
tylko w tym temacie!...

To co piszesz na temat SN0HQ to oderwanie od faktów.
No ale po kolei.

- Jest uchwała ZG PZK stwierdzająca iż SN0HQ to reprezentacja PZK. Jest data tej uchwały. 17.05.2014.

-> OK ale co dalej? Ta uchwąła informuje TYLKO o jednym - SN0HQ to reprezentacja PZK, nic poza tym .Żaden to Klub czy inny taki twór.

- SN0HQ istnieje od 2014 roku? a co było wcześniej? kółko radiowe bez wsparcia PZK czy wsparcie było pozabudżetowe?

- Bo SN0HQ tak jak pisałem ja i inni to nie tylko start w zawodach IARU. Ale też inne rzeczy. Chociażby szkolenia młodych operatorów, prace antenowe, eksperymenty różnego rodzaju. Praktycznie całe spektrum krótkofalarstwa.

Nie pisz ogólnikami tylko konkrety. Gdzie te szkolenia sie odbywają, jaki jest ich program, kto to prowadzi itp. Na stronie SN0HQ nic takiego nie znajdziesz. O czym wcześniej pisałem.

- Jak dla mnie uchwała ZG stwierdzająca iż zespół SN0HQ to reprezentacja SP jest zupełnie wystarczająca.

Dla Ciebie może tak. Dla innych nie.

Nie uważasz że powinno to byś raz na zwsze ustalone? zasady działania, forma finansowania, tematyka szkoleń.
Dlaczego jak porusza się temat SN0HQ to tak naprawdę nic o SN0HQ nie wiadomo? Tak ma być? A wiesz jakie pytania i wątpliwości to rodzi? Dlatego MUSI byc jasność w tym temacie.
Pamiętasz dyskusję na temat Pozwolenia radiowego dla SN0HQ? wyjaśniło sie coś w tej materii?

Pośrednio temat SN0HQ wiąże się z tematem Kluby PZK. Ile ich jest? A ile jest aktywnych? Jeżeli są jakieś nieaktywne to po co istnieją?