Jaki chcielibyście mieć Związek?
tylko w tym temacie!...
Przykłady ??? Wiesz pewnie że prowadzę klub. Z mojego klubu szereg osób, no kilka, będąc na początku swojej kariery krótkofalarskiej, mając po 20-cia kilka lat, związało się z SN0HQ. Dziś są wysokiej klasy operatorami. Startującymi na swoich i cudzych stacjach contestowych. Teraz to oni służą pomocą innym. Tak się wyrobili w sprawach radiowych, contestowych, programowych ze sam korzystam z ich pomocy i rad. I to jest również działalność SN0HQ ! wesoły To są właśnie te szkolenia o których pisałeś. Bardzo dobre szkolenia, bo praktyczne! Realizowane w "boju" ! Znaków ci nie podam, bo raczej niewiele ci one powiedzą. Zresztą dziś sporo z nich niestety przebywa na emigracji. I tam działają. Równie prężnie ! To był przykład z mojego środowiska. A takich środowisk w kraju jest więcej. Prawdopodobnie każda stacja SN0HQ ma swój "suport" teem. W skład którego wchodzą młodsi stażem i wiedzą krótkofalowcy. Pomagają w pracy zespołu ale sami też nabywają doświadczenia i wiedzy.