Jaki chcielibyście mieć Związek?
tylko w tym temacie!...
  SP8LBK pisze:

   SP5PY pisze:


   To dlaczego na stronie klubowej nie ma logo PZK?
   Bo nie ma żadnego wsparcia dla naszej działalności?

   Takich spraw już dawno nie załatwia się na gębę.


   Nie bardzo chce mi się z Tobą dyskutować, bo jak zwykle czytasz to co chcesz, a nie to co napisano. A ja nie zamierzam ci tłumaczyć rzeczy oczywistych.


  To po co występowałeś do PZK aby to on złożył wniosek o Wasze pozwolenie klubowe? Wiem, bo sprawdziłem.
  Nie złożyłeś nawet wniosku o dofinansowanie a piszesz, że nie uzyskałeś pomocy.
  Dla mnie to jest chore podejście a przez takie wpisy wystawiasz negatywną opinię PZK.


Wypisałem się z tego forum bo nie ździerżę włazidupstwa, lizusostwa i wazeliny wszelkiej maści, ale kuźwa jak czytam takie gnioty to mnie krew zalewa.

Wielki obrońco uciśnionego zwiazku, kolego SP8LBK to ja Cie w takim razie zapytam wprost wbijajac gwóźdź do przysłowiowej trumny.

Jakieś 3 lata temu, może dwa niepamiętam bo mnie już to lotto, klub SP8PRL poprosił o dofinansowanie do druku kart QSL. Poprosił swój wspaniały OT20. Podanie zgodnie z wymogami zostało wysłane poczta polecona do siedziby OT20 podpisane przez prezesa klubu małżonkę moja Sylwię SQ8MXN.

Pytam się ja bo ona ma to w głębszym poważaniu, a mnie to jeszcze od czasu do czasu rusza, znaczy się nadzieję mam ..... chyba...... durny ja. Więc pytam gdzie kuźwa jest odpowiedź. Jaka kolwiek - z czystego szacunku dla klubu który badź co badź obecnie jako jedyny reprezentuje gdziekolwiek OT20. Już niedługo bo zaproszenie z innych OT mamy i to tylko kwestia czasu - mnie się Gliwice podobaja, ale ostatnie słowo do Pani Prezes należy.

Więc pytam raz jeszcze gdzie jest kuźwa choć głupie "pocałujcie nas w d....". Nie wspomnę już o 1% który na klub przekazywaliśmy. Zeby choć ktoś zapytał, może czegoś potrzebujemy, co kolwiek bo wiecie 1% spłynał, a wpisane było że to na SP8PRL - kopie pitów sa. Wy się dziwicie, że młodzi maja w dupie pracę społeczna :-D , a jak maja nie mieć.

I co teraz szanowny członek komisji rewizyjnej PZK ciekawego napisze ?

Tylko bez wodolejstwa tutaj nic się na gębę nie załatwia, na wszystko musi być papier bo to kasa, więc szanowny SP8LBK gdzie do kuźwy jest ten papier ?


Jeśli kogoś uraziłem słownictwem sorry "Jaki mamy zwiazek, taki mamy język".

PS. Wszystkie karty za QSO z SP8PRL zostana wysłane w najbliższym czasie, poradziliśmy sobie z problemem dofinansowania klubów PZK przez PZK ..........


  PRZEJDŹ NA FORUM