Dyskusja na tematy PZK na forum SP7PKI znów możliwa ! Czytaj zanim napiszesz !
  SQ9JXB pisze:

  Greg

  Dla Twej wiadomości i innych też, aby była jasność.

  Nie jestem członkiem ZG PZK - już raz ktoś szyderczo nawet pisał że byłem krótko i mało wiem. Może to i dobrze że nie jestem. Zresztą, bycie w Zarządzie jednej organizacji mi wystarcza.

  Nie zieję ogniem tylko piszę jak jest. Zwróciłeś uwagę nie nie ma peanów na temat PZK? Chyba to o czyms świadczy prawda?

  A przy okazji coś Tobie wyjaśnię.
  Wieszacie psy na tych co krytykują PZK, co krytykują tych co nie należą do PZK. Zadałem proste pytanie o dorobek krótkofalarski.(pochwal się jeden z drugim co zrobiłeś dla organizacji, jak pomagasz innym, jak uczysz kultury na pasmach itp) i co ? ano NIC. Już nie pytam o osiągnięcia PZK bo za trudne pytanie.

  Przypomnij sobie tę duskusję

  http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=147486&temat=50011&nr_str=1

  Czy coś się zmieniło od tego czasu? na lepsze czy na gorsze?

  Krzywda mnie nie spotkała , ale nie lubię jak robi się mnie w bambuko, zresztą nie tylko mnie.
  Jeżeli zadaję osobie funkcyjnej w PZK pytanie na dany temat (pamiętasz dyskusję na temat R-140 i innego sprzętu pozyskanego przez PZK?) http://sp7pki.iq24.pl/default.asp?grupa=75798&temat=199134&nr_str=20 i zostaję okłamany, co wyszło po czasie publicznie, to taka osoba jest u mnie przegrana. A najgorsze jest to, że wystawia też opinię organizacji.

  I jak myślisz? co będzie dalej z PZK?


SQ9JXB.

Janek, na stronie PZK dalej figurujesz jako członek ZG, więc nie miej pretensji że koledzy biorą Ciebie za figurę ja też. Od tej chwili uważam Ciebie za szeregowca takim samym jakim ja jestem.
Osobiście nie wieszam na nikim psów( Janek, ja je kocham, chodzi o psy). Konstruktywna krytyka jest wielce pożądana ale tylko przez członków Związku, nie członkowie sami z własnego nieprzymuszonego wyboru znaleźli się poza burtą. Więc gdzie im do jakiejkolwiek krytyki Związku, niby co mają krytykować ????.

Tu mogę zgodzić się z Tobą że nikt nie lubi być robiony w bambuko.
Przemyśl problem, tj dlaczego nie wytykasz personalnie osobie funkcyjnej która mocno nagrzeszyła/zawiniła tylko to robisz w formie bezosobowej ?????
Czyli sam mimo krzywdy kryjesz tą osobę, to nie jest ok. Jeżeli narobił dużo zła to wyryp jemu prosto w ślipia tu na publicznym forum, żeby był świadomy że Towarzystwo wie o jego grzechach. W przeciwnym razie będzie się z Ciebie śmiał.

Jeżeli chodzi o przyszłość Związku to zgodnie z moją osobowością jestem nieuleczalnym optymistą i myślę że PZK ma wszystko co dobre dla związku i jego członków dopiero przed sobą, oczywiście przy współpracy i pomocy nas wszystkich tj członków PZK.
Janek, tak myślę i uważam z czym nigdy nie kryłem się tak jak np. nigdy nie kryłem się że mój początek krótkofalarstwa to było 555.
___________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM