Dyskusja na tematy PZK na forum SP7PKI znów możliwa ! Czytaj zanim napiszesz !
    SQ9JXB pisze:

    ..... No bo wskaż mi konkrety tej "dużości" działań PZK na rzecz niezrzeszonych krótkofalowców? ......    .....Pochwalcie się WASZYM dorobkiem krótkofalarskim.....


SQ9JXB.

Janek, wszystko co PZK zrobił dla nas a co nie jest niedostępne dla niezrzeszonych wynikającym ze statutu PZK jest dla ogółu krótkofalowców. Tylko błagam nie żądaj szczegółów bo sam jako członek ZG wiesz doskonale że związek pracuje na rzecz swoich członków. Dlaczego jak jest poruszany temat PZK to Ty ziejesz siarką i ogniem ???? Jeżeli spotkała Ciebie tam jakakolwiek krzywda to zgłoś to do stosownych organów.

Co rozumiesz i co chcesz wiedzieć o naszej działalności krótkofalarskiej, bo piszesz bardzo lakonicznie. Dorobek krórkofalarski to jest pojęcie bardzo szerokie i wielokierunkowe.
Ja również chętnie zapoznałbym się z dorobkiem krótkofalarskim co poniektórych dyskutantów tu na forum i gdzie mam tego dorobku do wglądu szukać ???? Czy prosić każdego żeby wykazał się rzeczonym dorobek gdzie na priv czy tu na forum ???? Wiem doskonale że dorobek krótkofalarski ma wiele gałęzi, jedną z nich jest dorobek/działalność na forum.
Na jedynie dostępnych stronach QRZ COM często gęsto poza adresem jest praktycznie zero śladów jakiegokolwiek dorobku krótkofalarskiego.

A tak ogólnie to napisz szczerze co Ciebie boli bo z Twoich postów to raczej jest ciężko wykapować co ???
Janek, życzę Tobie pogody ducha.
_______________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM