Dyskusja na tematy PZK na forum SP7PKI znów możliwa ! Czytaj zanim napiszesz !
Tak poczytałem i widzę, że grupka tych samych osób miele tę flanelę nie mając zbyt wiele do przekazania. Dużo mowy/trawy o niezbędności związku, obligatoryjnym członkostwie, o korzyściach bla, bla, bla... Konkretów brak.
Ale skoro już taki wątek powstał, to kilka pytań mi się rodzi: co w zakresie szkolenia młodzieży robi PZK? Jaki jest systemowy program pozyskiwania i nauczania młodych adeptów? Nie pytam o jednostkowe aktywności lokalnych grup, tylko o systemowe, bazujące na konkretnym programie działanie związkowe. Czy istniejący program (bo nie wyobrażam sobie, by takowy nie istniał, skoro mamy v.prezesa do spraw młodzieży i szkolenia) jest w jakiś sposób wymagany od jednostek terenowych, czy jest rozliczany i w jaki sposób?
Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi od osób mających wiedzę konkretną w zadanym temacie.