XIII Festiwal Nauki........Radio Reaktywacja
W dniu 22.05 wzięliśmy udział w XIII Święcie Nauki , dzięki temu udało nam się dokończyć prezentację z 24-go Marca bieżącego roku. Ze względu na dany nam czas (trzy godziny ) ograniczyliśmy się do zaprezentowania emisji cyfrowych oraz prowadzenia łączności radiowych. Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji Szkoły za zaproszenie naszego Klubu oraz stworzenie idealnych warunków dla naszej działalności. Dziękuję dla kolegów klubowych za wkład pracy poniesiony w przygotowanie prezentacji. Klub SP6PCH dziękuje dla kolegi SP2IPT Jakuba za aktywny udział w w/w przedsięwzięciu. Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych kolegów, którym nie jest obojętny stan szkolenia młodzieży w zakresie naszego pięknego hobby.
Dokumentacja zdjęciowa do wglądu na naszej stronie klubowej.
Pozdrowienia Rysiek
73’