Spotkania Krótkofalowców ŁOŚ
    sq9iwa pisze:

Proszę o poradę weteranów ŁOŚ'a

Rok temu dojechalismy w czwartek i juz wtedy nam sie wydawalo ze nie ma sie gdzie rozbic namiotem wesoły

Ale w piatek pole namiotowe sie podwoilo a ilos namiotow sie potroila.

W sobote to juz namioty rozbijali w zbozu wesoły a ilosc ludzi sie podziesiacila albo cos takiego, sznur aut ciagna sie ze 5 km i nie wiem gdzie oni poparkowali.

Od czwartku do soboty byla to totalna integracja z sasiadami konczaca sie zawsze sympatycznym odnoszeniem do namiotow.

Jak ci zalezy tylko na programie artystycznym to przyjedz w sobote ale przed 8:00 bo bedziesz wjezdzal 2 godziny.

Jak lubisz sie integrowac to przyjedz w czwartek i zabierz:
*namiot,
*spiwor,
*karimate,
*grill i cos na gril
*krzeselko
*stoliczek i cos na ten stoliczek jęzor (my mieli we dwoch 5L i wszystko poszlo)
*ostry nozyk do ciecia zagryzki, kubek, i ten mniejszy szklany kubeczek (kiepsko idzie z plastyku)
*czapeczke
*okulary p. sloneczne
*koniecznie krem do opalania (usnelimy w piatek ok 13:00 zawstydzony przy namiociku a sloneczko swiecilo)
*papierek do dupci i saperke jak nie lubisz toji
*reszta sie zawsze znajdzie
*woda jest tylko do mycia wiec koniecznie kilka butli wody na czaj i zupke chinska z radomia

Radyjka nie musisz zabierac bo sa tam miliony.
Acha, cale obozowisko to jest jedno wielkie pole antenowe wiec jak lekasz sie napromieniowanie to sie nie wybieraj pan zielony

I, koniecznie zapoznaj sie z regulaminem aby nie bylo nieporozumien.