ANONIMOWA ANKIETA-czy PZK powinno przystapić do Federacji Organizacji Proobronnych
    SP1AP pisze:

zelmann pisze:

Krótkie pytanie,czy myśliwi zrzeszoni w kółkach łowieckich też należą do organizacji paraobronnych??Wszak mają przeszkolenie i styczność z bronią,a tak na co dzień to ich hobby tak jak nasze krótkofalarstwo.

Już o tym wspomniałem jeśli nie czytałeś uważnie wszystkich postów! Nawet o wędkarzach napisałem, na co jeden "mondry inaczej" mi odpowiedział, hi!
    Bo że Straż Miejską i Gminną to obejmie, to nie mam wątpliwości. Dopiero wtedy im "woda sodowa" do głowy uderzy, he, he! pan zielony

PS: No i przestańcie "nawiedzeni" nazywać organizacje paramilitarne "proobronnymi", to nazewnictwo to dziecinada! lol

Zbig,czytałem,ale nie było konkretnej odpowiedzi,może SP3SLU zasięgnie języka w PZW -wesoły oraz w PZŁ i dowiemy się,czy należą do organizacji paraobronnych.