Pomiar balunów analizatorem?
    Krotkofalowiec79 pisze:

Dziwne, bo z tego co słyszałem pod tym znakiem miał być reaktywowany klub w Myszkowie. Zresztą nawet widziałem już Waszą stronę sp9zew.pl, czyżby się ktoś był szybszy i bezczelnie Wam podp... znak?

Tak Drogi (tajmniczy bez podania znaku) kolego. Miał być pod tym znakiem klub w Myszkowie. Domena zarezerwowana, strona wykonana, ktoś poprostu zrobił nam na złość i był szybszy. Ponieważ nie wieżę w przypadki, i że ktoś nie wiedział to dodam CI tylko, że dwie osoby z 3 (które założy klub)wiedziały, że zamierzamy pod tym znakiem reaktywować klub w Myszkowie.

Reasumując za i przeciw. NIE JEST DLA NAS WAŻNE pod jakim znakiem będzie klub. Ważne są osoby, które go będą Tworzyły, a pod jakim znakiem to będzie nie ma znaczenia.

Przemek