ANONIMOWA ANKIETA-czy PZK powinno przystapić do Federacji Organizacji Proobronnych

Cyt."Generał przekonywał, że przed organizacjami proobronnymi oraz szkołami i klasami mundurowymi stoją poważne cele. Trzy główne to: wsparcie systemu obronnego państwa, wsparcie systemu zarządzenia kryzysowego oraz kształtowanie postaw patriotyczno-obronnych młodzieży." koniec cyt.

I tego trzeba uczyć w szkołach ponad gimnazjalnych tzw "mundurowych"?. Pamiętam że w podstawówce był przedmiot powszechnie zwany PO. I naprawdę były super zajęcia; przynajmniej u mnie. A teraz trzeba szkoły tworzyć o profilu mundurowym żeby przez cały okres kształcenia w takiej szkole tą wiedzę przyswoić?... Oj coś mi ten postęp w tej edukacji naszej nie pasuje. Zresztą widzę sam po swojej córze która własnie gimnazjum skończyła... smutny.