Nie będzie w SP już okręgów ?
Śmiać się czy płakać ?
Ostatnio w naszym krotkofalarstwie gorzej jak za okupacji...a to przez jakies 15lat zaobserwowalem od moich poczatkow nadawania bo sluchalem eteru od zawsze.Ustawi sie taki senior na 3723.30 i cwiczy wolajacych do niego "jestes kolego nie dostrojony do mojego sygnalu" prosze sie wstroic to pogadamy...wolwl z sp3..kolega z sp8... i z 9tego okregu tez senior po trzech zdaje sie namiarach nawiazal qso.A wspomniany madrala na moja uwage "czy trudno jest mu podac czestotliwosc"sie zaczol glupio madrowac..Szkoda gadac... szkoda podawac swojego znaku...bo sa madrale indywidualisci ktorzy zapomnieli o pomocy tym mlodym ktorzy jeszcze chca sie w to baweic a nie internet/internet i mowia o sobie "przyjacielu" do korespadenta.