Nowe przemiennki dla Warszawy i okolic
SR5WC i SR5WP
To sobie utrzymuj swoją stację na najwyższym ,światowym poziomie i zrób tak by nic Ci nie przeszkadzało.Jeśli chodzi o fachowość obsługi urządzeń pruszkowskich, możliwości serwisowe to muszę Cię zapewnić - są na najwyższym,światowym poziomie profesjonalnym, cały czas podlegają modernizacjom. A Ty ile zmodernizowałeś?
Dodatkowo, proponuję wycieczkę do Pruszkowa by zobaczyć jak wygląda muzealny egzemplarz jednego z pierwszych przemienników. Bo nie wiem czy tylko krzyczysz przez tę tubę czy coś więcej.
Mam pytanie: czy już napisałeś swoje zapytanie do kol. z Chwaszczyna, dlaczego umieszczając tak wysoko przemiennik nie wzięli pod uwagę, że w Warszawie jest paru chętnych ale dla nich, z Warszawy, ta częstotliwość mogłaby byc inna? I co odpowiedzieli? Jeszcze jedno: jak zamilkł przemiennik w Łazach to nie przeszkadzało nikomu z kolegów ani z Pruszkowa ani z Warszawy używanie tych archaicznych , pruszkowskich ,bez ctcss, przemienników, nawet jesli trzeba było z bloku do bloku. Coś mi sie wydaje, że Tobie również się przydały. Nie uważasz ,że wziąłeś właśnie udział w przedłużaniu niegdysiejszej nagonki wywoływanej przez grono koleżeńskie z SQ5EBM przy tubie na kolegów utrzymujących przemiennik pruszkowski z którego wszyscy mogą korzystać? A co z kandydaturą na prezesa OT. Poprę Cię (jeśli się zapiszę).Zajmij się sobą i nie prostuj świata innym. A jeśli już to fachowo. No, musisz jeszcze pokazywać co potrafisz w innych tematach.Łatwo krytykować, napadać, insynuować, przeinaczać ale zrobić coś samemu, zaproponować już trudno.

PS: Przepraszam wszystkich , którym odebrałem smak. Obserwuję ten atak na przemiennik pruszkowski od dawna, widzę jak delikatnie koledzy z Pruszkowa odnoszą się do tych bzdurnych,nieżyczliwych uwag zmierzających do tego by go nie było. Być może i o to chodzi. CTCSS nie załatwi sprawy nawet za 100zł, gdy nam ktoś bogaty, bo ma stówę, zasposoruje. Co zrobi, gdy dwóch na raz uruchomi tx z róznymi ctcss a jeden będzie 127HZ?