UKE-kolejna wymiana Świadectw Operatora
[quote=HF1D_ex_SP1JPQ]
  SP2LIG pisze:


  i będziesz mógł cieszyć się nowa licencją CEPT tak jak my wszyscy.
  ___________
  Greg SP2LIG

  ...ćzy nie przesadzasz z próbami uszczęśliwiania ludzi?
  Jedyne słuszne radio.
  Jedyna słuszna licencja.

  A swoją drogą ciekawe co byś pisał gdyby UKE dla oszczędności papieru wydrukowało decyzję zmieniająca na formacie A5?HF1D.

Jurek, odpowiem Tobie tak: nikogo nie mam zamiaru uszczęśliwiać, niech każdy robi jak uważa. Gdyby Jacek HF5J napisał w pierwszym poście to co napisał później to nie byłoby tematu. Sam jemu zadałeś dziwne pytanie w tym temacie.

Już raz tu na forum przepraszałeś, piszę w kontekście sera i CEPT'u. Tak że waż słowa bo i Tobie podobnie będą odpisywali. Co to za insynuacja cyt "Jedyne słuszne radio " koniec cytatu, ponieważ nie masz żadnych argumentów to posuwasz się do złośliwości. Doskonale wiesz co miałem/mam na myśli i wszyscy inni koledzy zapewne też wiedzą co miałem na myśli kiedy pisałem o konkretnej marce. Jeżeli chcesz to mogę Tobie odpowiedzieć na priv.

Czy rzeczona płachta będzie formatu A4 lub A5 to pozostanie dla mnie dokumentem drugiej kategorii, taki dokument okaleczający tego co go wybrał np. brak możliwości pracy poza granicami Najjaśniejszej. Co do cyt " Jedyna słuszna licencja" konie cytatu, dlaczego Ty ją wybrałeś ? Każdy z nas zapewne miał dwie propozycje do wybory, ilu wybrało A4 ???

Mam takie moje zdanie w tym temacie i nikomu niczego nie narzucam, więc uszanuj je bez złośliwych komentarzy skoro ja mam szanować Twoje zdanie.
_____________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM