UKE-kolejna wymiana Świadectw Operatora
Budżet w potrzebie !!!! i co tu myśleć chcemy naszych zabawek używać trzeba płacić, zamiast dx-y robić ujadamy jeden na drugiego jak kundelki (przepraszam jak kogoś moje określenie uraziło) przy płocie. Jest okazja na wyciągnięcie pieniędzy....nie zastrajkujemy...pod sejmem pikiety brak....dostaniemy w nagrodę najdroższy kawałek papieru.
Dowiedziałem się że kolejka długa i cierpliwie czekam... sympatyczny pan w UKE określił termin na ok 2 miesiące.
Z innego podwórka.....energetycy odpalili podobny numer w czasie remontu linii energetycznej spalili mnie kilka urządzeń m/innymi laptop (nowy 12 000). Naprawiłem, w serwisie zapłaciłem swoimi pieniędzmi bo na proforma nie wyrazili zgody....energetyka zapłaciła/zwróciła koszty a wczoraj dostałem PIT że dostałem odszkodowanie za uszkodzony sprzęt i za ten biznes muszę zapłacić podatek ok 550zł...... dwa lata czekania na decyzję i odszkodowanie ..... trzeba było kupić inny do serwisu.....jesteśmy jeleniami i umiłowani właściciele dusz niewolniczych każą nam niedługo płacić za możliwość oddychania. Dowiedziałem się że jest to wymysł i postanowienie US Łódź.
Więc panowie do boju...wybory blisko...długopisy do ręki ....przyszłość świetlana w naszych długopisach.
Sami sobie tą władzę zafundowaliśmy ,niejeden dx-y robił zamiast zagłosować NIEpoprawnie- więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Pozdrawiam/??????..

pan zielony