"Nieszkodliwa" broń mikrofalowa
Zabawna ta dyskusja i dość irytująca przy tym. Jak widać z wpisów, może jedna osoba ma pojęcie o tym, co pisze. Pozostali dyskutanci albo bredzą albo nie wiedzą o czym piszą . Widac popisywanie się własną ignorancją to norma na tym forum.
Ale, może uda mi się przemycić tu trochę wiedzy:
10 W puszczone na 2 m parabolę daje moc ERP 500 kW do 1MW.
Na zjazdach w Zieleńcu prezentowane były pierwsze urządzenia OK1AIY na pasmo 122 GHz, gdzie początkowo 10-20 m było trudno pokonać, obecnie rekordy w tym paśmie są ponad 100 km.
W pasmie 47 GHz urządzenianmi z mieszaczem subhramonicznym o mocy 0.7mW sam robię łaczności ponad 120 km.
Szkodliwość mikrofal na zdrowie jest wprost proporcjonalna do wiedzy jaką poddany mikrofalom osobnik posiada. Szczególny jest wpływ myslenia o mikrofalach na umysł, bowiem znacznie obniża IQ, szczególnie osobom poddanym na codzień oddziaływaniom fal krótkich. Zważwywszy na zjawisko naskórkowości, osobnik wystawiony na fale krótkie może zagotować sobie mózg, zaś poddany mikrofalom odczuje conajwyżej trudne do wytrzymania ciepło.
Rozumię, że autorzy większości wpisów uważają je za dowcipne a nawet śmieszne i może niech przy tym przekonaniu pozostaną ! Ale nie piszcie juz nic na temat mikrofal...
73's de Staszek SP6GWB