Zdalne szpiegowanie komputera
Prośba o pomoc
    volish pisze:

Hej!
    Co tam wi-fi bez zadnego problemu mozna włamać sie do komputera i korzystać z jego zasobów w sposób swobodny przy pomocy sieci elektroenergetycznej. Każdy komputer podłaczony do sieci zasilającej jest jak otwarta ksiega. Wiem to bo sam widziałem jeden znajomy pracuje w pewnej instytucji, która takich metod używa (w celach słusznych) powiedział mi, że da się zrobic przegląd zasobów nawet jak komputer nie jest włączony - wystarczy, żeby byl w jakimś uspieniu, trybie ECO czy jakimś innym oszczędxającym energię. Mam zamiar przechowywac krytyczne dane jedynie na komputerze zasilanym z akumulatora. Żartów nie ma.

Pozdrawiam.

Oczywiście, że można. Można się też włamać stosując specjalny nadajnik-odbiornik mikrofalowy. Wystarczy znaleźć się w odległości do 1km od danego komputera i bez problemu robimy do niego włam. Tylko trzeba mieć tzw. 'cela' (wycelować mikrofalą w dysk)
Wszystkie te rzeczy robimy oczywiście tylko wtedy gdy matrix nie jest uszkodzony - bo przy uszkodzeniu matrixa pojawia sie dejavu - a wtedy pozostają tylko tabletki. Więc albo tabletki, albo matrix - i możemy wszystko!!! Nawet możemy o tym wypisywać na forach.