TI9A (16-23 lutego 2015) - COCOS ISLAND - dx ekspedycja organizowana przez Dominika - 3Z9DX
    sq8z pisze:

sp5mxz pisze:

Krzysiek, zagalopowałeś się w kilku miejscach. Nie chcę tematu "nadwyrężać", ale nie znasz lub nie chciałeś poznać całego kontekstu tej wyprawy. Nie będę się rozpisywał, powiem tylko jedno. Faktycznie nie wiesz jak wygląda organizowanie wypraw dxowych, a już na pewno do pierwszej trzydziestki na liście Most Wanted. Jeśli będziesz się tym chwalił dokoła zbyt wcześnie, nigdzie nie pojedziesz, bo ktoś ci przeszkodzi, w ten czy inny sposób. Tej wyprawy nie można porównywać do Navassy czy innych. Tylko na podyktowanych przez kostarykańskie władze warunkach mogła ona się odbyć. Wielu krótkofalowców z TI było negatywnie nastawionych do obcokrajowców, którzy dostali licencję na "ich" wyspę. Jorge Ti2HMJ, jeśli kiedyś będzie miał ochotę, opowie o nieproszonych gościach w domu. A co do wyposażenia - Navassa skosumowała prawie cały sponsoring. Drobna kolizja terminów, hehe.

Wojtek SP5MXZ

WOjtek, wybacz, byc moze zbyt subiektywnie odczytuje DOminika i jego podejscie,
    teorie spiskowe hmmm, tym bardziej uwazam ze nalezalo podejsc do tego ostrozniej,
    takie "wyskakiwanie zza szafy" moze dobre na konkurentow i zawistnikow, ale.. chyba zbytnio partyzantka z tego wyszla.
    Bez urazy pls.

SQ8Z

Zreszta, to co tu robimy to tylko gadanie, wyszlo jak wyszlo, szkoda ze nie najlepiej,
w sumie nie myli sie tylko ten co nic nie robi.
Dobry aktor tez czasem "zlota malina" obdarowany zostaje :-)

SQ8Z