Rozporządzenie z dnia 10 grudnia 2014
    sp6nic pisze:

SQ9JXB pisze:

Najlepiej zlikwidować wszystkie fora, siedzieć cicho w swoich pieleszach,biadolić na pasmach o problemach geriatrycznych,na delegatów wybierać tylko swoich kolegów ,bo wszytko będzie łatwiej klepnąć czy przepchnąć,młodzi zamiast zainteresować się radiem niech ćpają,walą brynol,bo OT i Kluby mają w nosie nowy narybek,bo wskazywanie błędów rządzącym nie jest w modzie,bo istnieje tylko jedna opcja,morda w kubeł i nie zgłaszać problemów czy propozycji bo to nie w modzie i bardzo niemile widziane.

Zapytam konkretnie, TAK SIĘ TO MA SKOŃCZYĆ?

Tylko jedna prośba -to nie jest forum bajkopisarzy.

Jacy starzy Janku ???? Tu masz zarząd DOT PZK :http://www.ot01.pzk.org.pl/index.php?plik=zarzad
    To są starzy??? Średnia wieku około 34 lat. Albo i niżej. Każdy jest młodszy od Ciebie Janku ! Kto ci zabrania zgłośić swoja kandydaturę na prezesa, nawet całego PZK ??? Kto ???
    Inna kwestia to przekonać do tej kandydatury wyborców ! Ale to są reguły demokracji. I nie pisz że kluby maja w nosie nowy narybek. Może i są takowe kluby. Ale to margines. Słucham na 80 ce czy tez na 40m. I bardzo często ze stacji klubowych nadają własnie " szkoląncy się". Tylko jak "młody" przychodzi do klubu, i zaczyna swoja karierę od wywracania wszystkiego do góry nogami, pisania skarg, donosów, knucia spisków, to nie dziwota ze takich " uzdrawiaczy" goni się! Wide guru takich-SP5UHW ! wesoły Idol co niektórych "nawiedzonych" ! Czego się nie tknie to r....li ! Chroń nas P.B. od takich 'uzdrowicieli" i konsultantów !

Napisałem o wyjątkach? To tego się trzymaj