EP6T DXpedition Iran - Kish Isl. IOTA AS-166

p.s.
      20 i 17m SSB juz dla sportu zaliczylem

sq8z pisze:

....zalezy mi na 15 i 12 bo mimo kilkunastu QSO zadne sie nie potwierdzilo a kasy szkoda ;-)

I tutaj trenuj, dla sportu i chwały, a nie niepotrzebny QRM "sportowca" tworzysz na pasmach.

Jakiś niepokój i analizy z Twojej strony przy każdej lepszej wyprawie. Niepotrzebnie podnosisz sobie i innym ciśnienie.

I bez urazy pse....

bez urazy wytlumacze koledze na czym polega nasze hobby.
1. nikomu nie masz prawa zabronic robienia EP6T jesli juz ma potwierdzone
2. gdybys przez chwile pomyslal EP6T to nie tylko Iran ale praktycznie nieczynne AS-166, a ze nie interesuja mnie jakies PGA, FF i inne urodziny soltysa, oprocz DXCC zbieram sobie rowniez IOTA :-)
3. nazywanie kogos kto poprawnie na pasmie wola w pile up tworca QRM'ow :-) wybacz kolejna pomylka
pokaz mi gdzie i kiedy moja praca na pasmie utrudnila komus zrobienie QSO, oj chyba mnie obrazasz ???
a na deser:
cyt:"dla sportu...... właśnie takie "dla sportu" powodują że niektóre stacje nie mają szans na zaliczenie DX-a. Jak już masz CFM na tych pasmach to po co? "

rozumiem ze kolegom SP5EWY , SP8AJK i wielu innym posiadajacym HONOR ROLL #1 najchetniej zakazalbys pracy na pasmach ... bo maja wszystko wszedzie wiec po co utrudniaja Ci zycie?
wybacz kolego , proponuje sie zastanowic zanim napiszesz takie bzdury.
CO do moich ocen bydla produkowanego na naszych pasmach, jesli szkodza CI na cisnienie to po prostu nie czytaj, wylacz tez TV bo tam dopiero cisnienie ci SKOCZY.
w SUMIE CHCIALES COS POWIEDZEC A WYSZLO CO?
Zaistniales kolejnym postem ot i tyle

bez urazy tez pse :-)
SQ8Z