EP6T DXpedition Iran - Kish Isl. IOTA AS-166
    SP2LIG pisze:

sq8z pisze:

....nie przesadzaj, moze po prostu lekko protestujemy , bo nie koniecznie lubimy siedziec w chlewie....

Najskuteczniej będzie strajkować lub zbiórka towarzystwa w stolycy pod Sejmem. Tylko na spokojnie a będzie cacy.

hmm ,
Greg okresl sie.. bo Twoje wypowiedzi w tym temacie w sumie sugeruja tylko abym sie zamknal :-) he he
czy mam rozumiec ze zgadzasz sie w przeciwienstwie do mnie ze dzikie ZOO jest jak najbardziej o.k.?
ze to taki czas, ze zgoda na szalencze wyglupy na pasmie to taka tolerancja czy inny GENDER :-) ? ze to takie teczowe a ja i kilku kolegow po prostu jestesmy zgorzknialymi starcami ktorzy nie rozumieja ze co poniektorzy musza sie gdzies wyszalec?
Nie bede organizowal protestow, glodowek etc. nie bede napadal na zaklocacza czy niekumatego goscia ktory nie wie do czego sluzy radio.
Nie zmienia to faktu ze bede nazywal rzeczy po imieniu.... jesli sytuacje przeniesc na drogi krotkofalowiec - kierowca to strach by bylo dzieci do szkoly wysylac i z rodzina na zakupy chodzic.
Jednym slowem w odroznieniu od wielu moge miec to wszystko w glebokim powazaniu bo ja sobie poradze i na koniec jak napisales pochwale sie jesli zrobie K1N na kilku pasmach.
A fakt ze nie chce aby mnie jako krotkofalowca postrzegano przez pryzmat CB bandy jest moim prawem , gdybym byl zainteresowany takimi ZOOlogami dzialal bym na "19" CB :-)
a na HF nie zycze sobie takich zachowan zreszta pozostaje w wiekszosci wiec i demokracja po mojej jest stronie HI.

PRZEJD NA FORUM