Przemiennik SR5WW nie działa
Kolego SP8LBK przestań już udowadniać, że czarne jest białe, bo niedobrze się robi, ile można mielić to samo.

Temat był do ogarnięcia, ale został przez prezesa skrócony przy samej głowie, bez dyskusyjnie i bez chęci dialogu.
Decyzja została podjęta, a teraz na stronie WOT pojawiają się oficjalne komunikaty, że decyzja została podjęta ze względów formalnych i jest szargane dobre imię PZK i WOT.

Najpierw wylał dziecko z kąpielą bo sadził, że nikt się nawet nie zainteresuje brakiem DV, a jak podniósł się rwetes to wciskają oficjalne komunikaty jak w dzienniku telewizyjnym z lat 80-tych.

Niezależnie od papierologii Pan prezes musiał mieć świadomośc, że DV to duża grupa użytkowników, a dzięki możliwościom DV będąć na Czukotce jak jesteś w zasięgu lokalnego rpt możesz rozmawiać z Warszawą , co znacznie zwiększa liczbę potencjalnych użytkowników DV.
W WOT byli bo już nie są także użytkownicy DV, płacili składki i co i g..o.

Artur, który włożył naprawdę wiele serca i wolnego czasu w DV, oraz inni sponsorzy z własnych budżetów domowych, chcieli i dali nam możliwość korzystania z DV, bez opłat, składek itp..

W zamian mamy informacje, że DV to zamknięte grono - bzdury i głupoty z sufitu wzięte
Chłopaki od DV poprostu nie bawią się w politykę WOT i PZK, bo nie mają na to czasu, pracują, wychowują dzieci i wolne chwile poświęcają na hobby.
Większość zarządów to emeryci, mają czas na krucjaty polityczne wewnątrz PZK, aż pekają fora o tym.

Temat jest prosty, podjęta została kretyńska decyzja, bez pomysłu i zastanowienia - i z tego co mi wiadomo DV już nie wróci na komin także zakończmy już tą dyskusje

Chłopaki więcej zrobili dla DV i Aprs i innych form alternatywneo krótkofalarstwa niż wszystkie WOT-y w Stolicy.
W zamian są wciągani w wewnętrzne rozgrywki.
Zabierzcie sobie ten komin i zamknijmy ten wątek bo szkoda tłuc do kiedy było pozwolenie i trzymać się literalnie jednej daty, wszak jesteśmy jedną wielką rodziną i jesteśmy dla siebie pomocni i zyczliwi.

Proszę bez urazy dla wszystkich, którzy także wiele dobrego zrobili dla krótkofalarstwa w 5 okręgu , niezaleznie od wieku, płci i koloru skóry.

Faktem jest że rpt DV był bardzo używany, przez kolegów z Warszawy, okilic, Łodzi i innych miast z Polski, pojawiali się tu cudzoziemcy, a dzięki rpt miałem okazję rozmawiać z kolegami z Warszawy z Rzymu bez najmniejszych problemów.........ale po co komu DV jak to padło pytanie.