Przemiennik SR5WW nie działa
Andrzeju zastanawia mnie dlaczego tak bronisz naszej władzy jeżeli ta sam władza nie jest w stanie zmusić szeregowego członka związku, któremu jeszcze płaci za pracę którą wykonuje do wykonania prostej czynności (chyba wiesz o czym piszę). Jak dla mnie za działanie na szkodę OT20, a zarazem na szkodę całego PZK powinien zostać wywalony z wielkim hukiem, a na to raczej się nie zanosipłacze.
P.S. Żeby nie było, że nie na temat. Przez ostatnie 30 lat, bo tyle działają przemienniki w Polsce było kilka niezłych zadym w SP. Proponuję wyłączyć wszystkie wtedy przynajmniej ludziska nie będą się mieli o co kłócić.taki dziwny A przy okazji niektórzy odkryją, że krótkofalarstwo to nie tylko przemienniki.zdziwiony