Przemiennik SR5WW nie działa
Przestaję rozumieć czym jest WOT.Czy to jest PZK i jego OT czy tez nie jest to PZK. Ludzie (krótkofalowcy i nie tylko) są poprzez przynależność do WOT i innych OT członkami PZK czy też nie. Jeśli wpłacają pieniądze (wpłacają nie tylko składki) to wpłacają je do PZK czy nie do PZK. Rzeczywiście trudno te "zawiłości prawne" rozumieć. Dlatego wybuchaja konflikty wsród krótkofalowców niezadowolonych z PZK a tymczasem adres niezadowolenia jest nie wiadomo gdzie... i dlatego ZG i Prezes sie może nie wypowiadać. Nie mogę zrozumieć jak bardzo inteligentnie to jest skonstruowane i jak doszło do rejestracji tego nowotworu w KRS. Moim zdaniem, to ociera się bardzo blisko o "legalny przekręt". Zapisując się do PZK nie zapisujemy się do PZK jeśli zapisujemy się do OT (składka wpłacana) a jednocześnie nie możemy się zapisać do PZK (składka) nie zapisując sie do OT. To gdzie , do jasnej cho..ry, się zapisujemy i należymy, po co tak, czemu jest to krętactwo. To tak jak wyspa na wąskiej ulicy po srodku dla pieszych. Jest, wszyscy się o nią potykają, koszą znaki drogowe o wyspie ale nikt jej nie zlikwiduje, bo m u s i tak być. Chyba tego krętactwa nigdy nie zrozumiem. List czytałem i też go nie rozumiem. W nim (www OT25) napisane jest mniej więcej : wiem ale nie powiem ale 1% to mi wpłacajcie. Pytam też, gdzie jest tak obecnie modna dymisja prezesa i zarządu.Przy tej burzy nie wstyd tkwić przy swoim stanowisku?
PS: nie odpisujcie mi bo szkoda, naprawdę, szkoda czasu. Problem i tak wróci za pół, może za rok. Ja obiecałem sobie, że nie będę się wypowiadał na tym forum, w końcu klubu PZK, i na tym kończę swój udział.