Przemiennik SR5WW nie działa
Andrzeju SP9ENO bardzo Cię przepraszam jeśli poczułeś się dotknięty.

Owszem uogólniłem komunikat kolegi SP5SSB też uogulnia nikt nas nie przeprasza a szkoda. Nawiasem czy SP5SSB nie piastuje jakiejś funkcji w PZK ? Czy nie jest automatycznie przedstawicielem związku? Słyszałem w pierwszych słowach o wyniesieniu przemiennika że to zarząd oddziału podjął taką decyzję? Przesłyszałem się czy to skrót myślowy?
Czepiacie się koledzy formy a meritum sprawy chodzi... przemiennika tam niema. Praca kolegów poszła na marne.

Jeszcze raz bardzo przepraszam że dokonałem skrótu myślowego Andrzej. Bardzo proszę też by moi adwersarze też tego nie czynili.

[quote]
Kto jest operatorem odpowiedzialnym wykazanym w pozwoleniu SR5WW i czy miał dotychczas wpływ na techniczne funkcjonowanie przemiennika?
Przyznasz, że pytanie jest prozaicznie proste.
[/quote]

Hmmm... czyli najpierw był Artur SP5QWK a później kol. SP5SSB ? Czy tak? no to może zapytajmy dlaczego został ów kolego operatorem jeśli nie miał na nic wpływu poza wyciągnięciem wtyczki?

Temat zamienia sie w bicie piany i żonglerkę słowną... Chyba jednak szkoda mi na to czasu wolę się zająć lutowaniem. Albo zwyczajnie, odpocząć po pracy.

Panowie Wszystkim niezależnie od przynależności bądź nie, intencji dobrych lub mniej, moim kolegom i wrogom...
Życzę Zdrowych Wesołych Świąt w gronie bliskich i przyjaciół.
Wszystkiego dobrego.

QRT

Rysiek SQ9MDD

p.s. coś z tym cytowaniem schrzaniłem.