Klubowicz nadaje /p /m
Klubowicz bez licencji w terenie.
[quote=SQ5KLN]
  SP2LIG pisze:

   SQ9JXB pisze:

   Greg

   Wszak sam napisałeś "Wysłanie golca na egzamin może zrodzić się tylko w chorej głowie, bo ktoś kto logicznie podchodzi do tematu to wpierw poduczy delikwenta i dopiero wtedy wysyła na egzamin. "

  SQ9JXB.

  Janek, zacytowałeś mój post który napisałem w kontekście odpowiedzi na cudzy poprzedni inny post. Totalnie nie zrozumiałeś mojej myśli i tego co chciałem przekazać. Sorry, też tak bywa.Greg - to Ty sam sobie dopowiedziałeś o wysyłaniu jak to określiłeś "golca" na egzamin (nic takiego nie napisałem, że dostałem taką radę jako kompletnie "zielony" który na przykład dzień wcześniej kupił Baofenga na bazarze i nie odróżnia dBi od dBd bardzo szczęśliwy). Miałem na myśli to, że skoro już ktoś ma na tyle dużo wiedzy i umiejętności, że można mu z pełną odpowiedzialnością pozwolić na używanie znaku klubowego bez bezpośredniego nadzoru (i poza klubem) i jak pisał "słuchacz" ta osoba sobie radzi wzorowo, to równie dobrze można taką osobę wysłać na egzamin, niech go zda i pracuje pod swoim znakiem i w pełni legalnie (a nie wyklucza to przecież dalszego uczenia takiej osoby w klubie).

Edit: Oczywiście to jest sprawa indywidualna, na przykład wspomniana osoba mogła być dobra z operatorki, ale na przykład być jeszcze za słaba z kwestii radiotechnicznych aby posłać ją na egzamin - pisałem w ogólności a nie o konkretnym przypadku.[/quote]

SQ5KLN.

Piotr, nie łykaj wszystkiego że jest to skierowane personalnie do Ciebie. Nie raz w jednym poście przekazuje się wiele myśli. Słowo golec nie było adresowane do Ciebie tylko ogólnie.
_____________
Greg SP2LIG


  PRZEJDŹ NA FORUM