Klubowicz nadaje /p /m
Klubowicz bez licencji w terenie.
  SP2LIG pisze:

   SQ9JXB pisze:

   Greg

   Wszak sam napisałeś "Wysłanie golca na egzamin może zrodzić się tylko w chorej głowie, bo ktoś kto logicznie podchodzi do tematu to wpierw poduczy delikwenta i dopiero wtedy wysyła na egzamin. "

  SQ9JXB.

  Janek, zacytowałeś mój post który napisałem w kontekście odpowiedzi na cudzy poprzedni inny post. Totalnie nie zrozumiałeś mojej myśli i tego co chciałem przekazać. Sorry, też tak bywa.

  Dodam tylko że na nasze szczęście prehistoryczna metoda osiągnięcia licencji tj wieloletnie nasłuchy, wielomiesięczne kursy, obowiązkowo via klub i obowiązkowy prymat CW przeszły bezpowrotnie do lamusa, mam nadzieję że po wsze czasy. Teraz jest wiele dróg do osiągniecia licencji i ci nowi koledzy są nic nie gorsi od tych nowych z prehistorii. Wszyscy i tak doskonalą swoje umiejętności, wszyscy mogą sobie wybrać taką gałąź krótkofalarstwa na jaką mają nieprzymuszoną ochotę i dobrą wolę.

  Janek, czy zgadzasz się, czy teraz jest cacy ?
  _____________
  Greg SP2LIGGreg
Cacy będzie wtedy jak nie będzie powtarzania starej mantry co to kiedyś robiono i teraz to się kontynuuje bo "weterani " wiedzą najlepiej. Mamy 2014 rok i konkretne zapisy prawa,bajdurzenia czas zostawić i przejść do konkretów.


  PRZEJDŹ NA FORUM