DXLab-program logujący
    sp3tyf pisze:

Sądząc po postach i informacji znalezionej w sieci DXlab jest mało popularny w kraju. A szkoda.

A szkoda, gdyż to świetny program (a w zasadzie ich zestaw). Używałem (a w zasadzie próbowałem używać) HRD przez ponad miesiąc, ale nie potrafił zarządzać zasobami systemu wystarczająco szybko (potrafił zawiesić się na dobrą minutę, co w zasadzie go dyskwalifikuje). Próbowałem UR5EQF_log, ale... jakiś taki mało intuicyjny, nie potrafiłem go skonfigurować.. Ale też niespecjalnie mi zależało, gdyż DXLaba używam dość intensywnie.

I fakt, że interfejs użytkownika jest dziwny (mnogość okien), ale wystarczy włączyć opcję aby okno Capture było zawsze na wierzchu, by z powodzeniem używać go nawet na 13-calowym ekranie laptopa.

Co mnie do niego przekonało, to automagiczność działania: uzupełniania informacji po wpisaniu znaku (Pathfinder się kłania), nieograniczone możliwości SpotCollectora oraz co najważniejsze: możliwość tworzenia SQLowych zapytań/raportów. Rewelacja.

Do logowania w zawodach używam N1MM, który w połączeniu z bramką do DXLaba uzupełnia główny log na bieżąco.

Pozdrawiam,
Grzesiek