SR8-K Blokada dostępu przez echolink.
    ebc41 pisze:

Bogdan, jak zwykle Ty i Mariusz szukacie problemu tam gdzie go nie ma. Nie od dzisiaj wiadomo, że Przemiennik Dubiecki jest przez cca 80% czasu antenowego używany przez grupkę kilku osób z Biłgoraja i Okolic. Poza nimi na przemienniku panuje głucha cisza przerywana automatycznymi zapowiedziami kontrolera oraz sporadycznymi łącznościami kilku innych osób. Gdyby był używany od 8 do 20 non stop, to Wasze wydumane uwagi było by w jakikolwiek sposób usprawiedliwione, a tak wyszło jak zwykle. Żołnierska logika Mariusza SQ8OGK w połączeniu z Twoją, milicyjna doprowadziła Was do cenzurowania przemiennika. Przyznajcie się. Te nagłe przestoje w pracy przemiennika miesiąc temu, to była energetyka czy po prostu Staszek SQ8DFJ wam nie pasuje? To jest to wasze robienie porządku o którym ostatnio mi wspominaliście?

Jeżeli macie aż tak duży ból dupy z powodu okupowania przemiennika przez jedną i tą samą grupę, która nie płaci Wam składek, to odejdźcie z PZK i zostawcie te przemienniki w spokoju. Szkoda Waszych i innych nerwów. Zrozumcie to w końcu, że PZK to nie posterunek MO, czy Jednostka Wojskowa. To nie miejsce na Wasze autorytarne rządy, połączone z powszechną cenzura i zamordyzmem pt. "Towarzyszu PZK wie co dla was dobre"

Pozostałych zapraszam do Krosna. Miejsca gdzie zawsze świeci słońce, termika i żagiel jest cały rok, a przemiennika na Suchej Górze można słuchać przez Echolinka godzinami taki dziwny taki dziwny

Mateusz chłopcze mam starsze dzieci od Ciebie więc naucz się trochę kultury do starszych od Ciebie osób.
To że masz jakiś uraz do PZK nie znaczy że trzeba wszystkich opluwać na około bo chcemy aby był porządek na przemiennikach i echo-linku bo tak jest obecnie i nie ma problemów.
Byłeś jeden raz z nami na przemienniku jak wykonywaliśmy tam prace i dziwię się że tak podchodzisz do tej sprawy wiesz ile to pracy kosztuje skąd u Ciebie tyle jadu i nienawiści do mnie i Mariusza. Chamskie posty nic tu nie zmienią, wymyślanie teorii spiskowych też, liczy się to co jest zrobione i że zdecydowana większość kolegów jest zadowolona z funkcjonowania przemiennika i echo-linka, a że Ty masz jakiś problem to już jest Twoja subiektywna ocena faktów młody człowieku.
Bardzo się dziwię się bo jak sam kiedyś pisałeś jesteś inżynierem i do tego magistrem a Twój post pisany jest językiem z rynsztoka no cóż sam sobie wystawiasz świadectwo.
Przemiennik to nie jest Polskie Radio nie musi pracować całą dobę,powinien być sprawny i do dyspozycji a rozmawiać może każdy kto posiada pozwolenie radiowe i znak pod warunkiem przestrzegania zasad powszechnie znanych tzw. Ham spiritu to tyle w tym temacie.

Składki płaci się do PZK nie do mnie czy do Mariusza i oddział nic nie ma do składek na PZK poza tym że je musi zebrać opracować i wysłać do Bydgoszczy to pewnie wiesz.

W sprawie przerw w pracy urządzeń na przemienniku bardzo łatwo można to sprawdzić wystarczy zadzwonić do mieszkańców gdzie mamy podłączone nasze urządzenie tam się dowiesz czy to był spisek w/g Ciebie czy przerwy w dostawie energii elektrycznej.A ostatnio rozmawialiśmy o APRS a nie o przemiennikach coś chyba przekłamujesz fakty.

Na koniec jak masz jakiś problem w sprawie MO to trzeba się udać do Instytutu Pamięci Narodowej tam jest wszystko możesz uzyskać dokładne informacje poczytać kto gdzie był i co robił itd. i z towarzyszami mi tu nie wyjeżdżaj bo nie masz pojęcia o czym piszesz.

a i jeszcze jedna sprawa nie mam bólu d..y no i już całkiem na koniec w przyszłym roku kończy się kadencja obecnego Zarządu OT-18 możesz przejąć tą wielką władzę i autorytarne rządy, cenzurowanie i zamordyzm chętnie odstąpię tą zaszczytną funkcje "frajera" jak to dobrze ktoś wcześniej z Kolegów napisał oj Mateusz uśmiałem się tylko.bardzo szczęśliwy

a teraz na poważnie jeżeli masz jakiekolwiek uwagi do mojej pracy lub zarządu OT-18 w Rzeszowie organem właściwym do złożenia skargi jest Komisja Rewizyjna Oddziału lub Zarząd Główny PZK

Bogdan SP8BRE