SP5YAM - festyn rodzinny w Komorowie z udziałem krótkofalowców
Witajcie!

w najbliższą niedzielę, 28 września w godzinach 13:30-17:00 przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Komorowie odbędzie się festyn rodzinny, w którym nasz klub weźmie udział, aby zaprezentować wybrane aspekty krótkofalarstwa.

Chcemy zachęcić do naszego hobby przede wszystkim dzieci i młodzież, a także zwiększyć w naszej lokalnej społeczności świadomość na temat krótkofalarstwa, istnienia ludzi takich jak my oraz klubu, który od roku ponownie działa przy komorowskiej szkole.

Zapraszamy Kolegów i Koleżanki, którym nie jest za daleko do lokatora KO02JD, do odwiedzin, a wszystkich pozostałych zachęcamy do poszukiwania nas na pasmach KF (z racji na porę dnia w szczególności 40m - 7.150MHz +/- QRM).

W czasie imprezy jak i na co dzień kontakt z nami możliwy jest przez przemiennik pruszkowski SR5PR (439.175MHz/nośna) dostępny również przez Echolink jako SP5YAM-L (node 220937).