Coraz ciekawsze odpowiedzi z UKE
uke portable mobile
GREG, narzekasz od kilku miesięcy na piszących zapytania do UKE, że czas zabierają urzędnikom zamiast siedzieć cicho bo dobrze jest jak jest i nikomu to nie przeszkadza, że szkodzą środowisku, że to, że tamto. A czym Ty się od nich różnisz chodząc po delegaturach i zawracając gitarę? Ba, chyba to jeszcze gorsze niż pytanie pisemne, bo urzędnik sprawę może załatwić w odpowiednim dla siebie czasie, zastanowić się, uzgodnić z szefem. A tu przychodzi petent i pyta, zadaje dziesiątki pytań, a urzędnik musi od ręki poświęcać mu swój cenny czas bo przecież jak go źle potraktuje, to petent może zrobić zadymę, więc rzuca wszystko i odpowiada na pytania krótkofalowca. Czy ty aby Greg nie szkodzisz środowisku włócząc się po delegaturach zamiast kręcić gałą? oczko No i kto Ciebie do tego upoważnił, bo to zdaje się od Ciebie słyszałem, że krótkofalowiec nie powinien sam wychodzić przed szereg, a sprawę w imieniu krótkofalowców prowadzi już przecież PZK?