Uziomy - łaczyć czy nie
@SP2LIG No to jestesmy w domu. Na szkole morskiej był taki przedmiot pod nazwa "trybologia" czyli osprzęt silników morskich i ich utrzymanie. Dlaczego nie poczytać czegoś mądrego o energetyce? Skoro jest dostępny podręcznik to nalezy go przeczytać. Pamiętasz ten numer z szambem?? Wyobraź sobie sytuacje kiedy pomuje szambo dwóch hydraulików. Majster i uczeń. No i coś się zepsuło. No wiec majster mówi do ucznia; Zobacz jak to się naprawia. Po czym skacze wubraniu do szamba , nurkuje i za chwile sie wynurza - " klucz 22" - krzyczy do młodego. Młody podaje , majster znowu nurkuje i za chwile woła: "klucz 24" młody podaje... za chwile "klucz 32" i tak jeszcze kilka razy. W końcu zaczęło schodzić. Majster wynurzył sie z szamba i mówi do młodego: Ucz się młody bo inaczej do końca życia będziesz klucze podawał!!! cool dedykuje to wszystkim co mają wątpliwości co do swego uziemienia - hi.