Przekazniki do przlacznika anten
[quote=EC4AGT]
    EC4AGT pisze:

Witam

Przgladajac moje zasoby znalazlem kilka przekaznikow , ktore chce zastosowac do przelaczania anten. Przekazniki te wczesniej byly stosowane w urzadzeniach lotniczych. Mam kilka typu P1D na ktorych pisze ze moga pracowac do napiecia 1,5 Kv z pradem 3 A. Po przeliczeniu wychodzi 4.5 Kw co wydaje mi sie moca tylko teoretyczna. Moj TS 50 Kenwooda ma tylko 100 W mocy wiec mysle ze wytrzymaja. Posiadam takze inne przekazniki wcz ale nie wiem co to za modele i jakie sa ich parametry. Dlatego tez podaje adres do zdjec. Moze ktos z Was mial z nimi stycznosc i moze cos na ich tamat napisac.

[url][/url][/quote]

PS tak wstawilem adres do zdjec , mam nadzieje ze poprawnie.

Moje sa na 27 V , na napiecie na pokladzie samolotu
Moc 450 W na zakresie HF w zupelnosci mi wystarczy , i z tego co rozumiem piszesz o przekaznikach tych zielonych P1D. O tych pierwszych na zdjeciu , nic nie wiesz ?

PRZEJD NA FORUM