UKE WARSZAWA TWIERDZI ZE NIGDY NIE WOLNO BYŁO NADAWAĆ POZA ADRESEM Z POZWOLENIA !!
    gutek pisze:

Piotrze SP8MRD - jaką masz pewność że Gutek to osoba o znaku sq....?

sp8mrd pisze:

Masz wrażenie? A na jakiej podstawie? Od ilu lat jesteś w tych sprawach zorientowany i śledzisz je tak wnikliwie, ze ogólniki rzucasz pomawiając innych?

1.- Wystarczyło czytać gazetę Świat Radio - dział listy.
    2.- Tu na forum było już wiele tematów na temat PZK.

Piotrze - to że masz żonę i trójkę dzieci nie upoważnia cię do rozkazywania gdzie kto ma pisać.

Na koniec zacytuję twoje własne słowa:

sp8mrd pisze:

Proponuję i proszę Koledzy, aby zostawić zaszłości, nie pisać tu o tym co kiedyś było, bo mamy dziś już 17 lipca 2014 r., a nie 1986, 2001 czy 2005 r.
      W ten sposób nie idziemy do przodu. Szkoda czasu na wspominki i wypominki. poruszony
      Dobrej nocy.

Skończ żyć przeszłością a świat będzie o wiele ładniejszy.

ps. nikt nie jest ci wrogiem.

PIOTRZE - NIE MODYFIKUJ SWOJEGO WPISU..

gutek : Polska zostanie białą plamą przez takich i tobie podobnych a za dziesięć lat będziemy oblegani bo to nowy podmiot dla świata czy tego chcesz zastanów się i jak to na śląsku mówią "nie fanzol" chyba to rozumiesz bo z tamtego rejonu pochodzisz i mieszkasz.