DSTAR Hotspot Pro100 i Tanio !
Hmm... działa powiadacie, no to super Cieszcie się bo jest ewidentny błąd w projekcie (trudny do wychwycenia ale jednak).

No niestety nie da się tego tak zrobić żeby do każdego z Was podjechać i samemu na własne oczy zobaczyć - czy naprawdę i jak to Wam działa.

Rozumiem Wasze wątpliwości ale do rzeczy. Otóż paru Kolegów zgłosiło mi że jednak mają problemy. Wymieniane były wszystkie radia chyba oprócz '880 i '92.
Ja osobiście przed poprawkami miałem problemy z '5100 i '31 (z tą ostatnią to chyba tylko ja smutny , (miałem soft nie zmieniany jeżeli to coś znaczy).
Mnie wystarczy taki dowód, że dopiero po poprawkach mi to zadziałało. Taki Wiecie stan zero-jedynkowy. Nie działało - działa.
Dla mnie bomba i chciałem się takim spostrzeżeniem podzielić.

Przecież wiadomo że elementy stanowią zbieraninę podzespołów, jedni kupują u Chińczyka inni w TME/Farnell/inny dostawca o ustalonej renomie, zakłócenia lokalne też grają rolę, radia mogą mieć różne wsady itd.

Dla jednych działa bo sobie poradzili i znaleźli błąd, dla innych stanowi to przeszkodę nie do przeskoczenia, jeszcze innym to nie przeszkadza że np. przy dłuższych wypowiedziach coś się dzieje (to tylko jeden z możliwych efektów - niby wymiana kwarca dużo daje hihi).

Ja np. tyle się nasłuchałem że nie działa z '51 a osobiście dałbym się pokroić bo akurat ja nie stwierdziłem takiego zachowania tego modelu. U mnie działało świetnie.

No i co czy coś z tego wynika. Mój poprzedni post pisany był z myślą że jeśli komuś coś źle działa to ma informację że jest jeszcze inny projekt (zbliżony ale inny), gdzie ktoś poświęcił swój czas i energię by odszukać co powoduje problem.

Tak samo jak Koledzy SQ9ATC i SQ9MDD (chylę czoła) poświęcili swój czas i wprowadzili zmiany umożliwiające wsadzenie bajeru typu LCD, sterowanie gałką.

Tak więc fajnie że Wam działa, tyle i aż tyle.
A.