Tym Panom juz dziekujemy!
Rece opadaja.
    sp9tnm pisze:

Nigdy nie zwracałem uwagi na to czy ktoś mnie lubi czy nie. Mam to gdzieś i nie ma to żadnego wpływu na moje poglądy. Śmieszą mnie osoby, które uwiera SQ i które zamiast przejąć się kiepską jakością polskiego prawa mówią, aby "usiąść do radyjka", "wziąć gruchę" i "natłuc troche kuso", bo "miałem kiedyś kontrolę w terenie i inspektor się nie czepił". Na podobnej zasadzie moglibyśmy twierdzić, że nie ma problemu z bagażnikami rowerowemi montowanemi na haku holowniczym, bo policja powszechnie przymyka oko i się nie czepia.

SP9TNM.

Twoja "działalność" może tylko przynieść towarzystwu więcej szkody jak pożytku, jestem zdecydowanie przeciwny takiej "działalności". Już jest pierwsza jaskółka takiej "działalności".
Z uporem maniaka wracasz do mojego znaku, napisałem Tobie już wcześniej ze jak Ciebie interesuje moja historia to mogę Tobie ze szczegółami ją opisać ale na priv. Być może wtedy zrozumiesz i przestaniesz się czepiać jak pijany płotu.
W tym wątku wielu innych kolegów zaznaczyło również dystans do Twoich wielce wątpliwych poczynań, które w rezultacie zaszkodzą wszystkim. Dali temu wielokrotnie dowód.
Wyjątkowo dużo masz do powiedzenia praktycznie we wszystkich tematach, tylko często Twoje subiektywne wypowiedzi mają się nijak do realu i tylko ośmieszasz się.
Sam pochwaliłeś się ze zostałeś wywalony ze związku, znam dwóch takich z warszawki którzy również zastali wywaleni ze związku, ale ich grzechy znamy wszyscy. Powszechnie jest wiadomo ze trzeba sporo sobie nagrabić żeby ze związku zostać wywalonym, gratuluje oczywiście w sensie negatywnym.
Jeżeli nie możesz moich postów strawić albo one Tobie szkodzą to je zablokuj i to przyniesie Tobie ukojenie, która tak jest Tobie potrzebne.