Tym Panom juz dziekujemy!
Rece opadaja.
    sp6ryd pisze:

Byli i beda "wrz.." i nie tylko urzędnikow bo wyprzedzaja i przepisy i pospolite myslenie sa odkrywczy i tworza nowe. Cóż tak juz chyba bedzie. Po co robic zamieszanie dla garstki lepiej nas po prostu tolerowac oczko. Szkoda tylko ze ciagle jeszcze pojawiaja sie watpliwosci czy dozwolone jest to co nie zostalo zabronione.

Ja nie mam żadnych wątpliwości i dziwię się tym co je mają - praca na pasmach amatorskich poza domem..

Chyba wiele osób które dostały pozwolenie radiowe nawet nie zapoznało się z Dziennikami Ustaw jakie mają wypunktowane w swoim dokumencie.

Szkoda bo większość problemów jakie mają ludzie w różnych sytuacjach wynika z nieznajomości przepisów. Wielu ludziom nie chce się czytać ze zrozumieniem i jak mają z czymś problem to winna jest władza.