Jak zostać krótkofalowcem - kilka przemyśleń
    man103 pisze:

Tak przeczytalem ten caly watek i ..co?
    Ano ...jak zwykle. Najwieksze pretensje do PZK maja Ci ktorzy do niego NIE NALEZA! Kazdy "mlody i gniewny" ma cudowna recepte na wspamiale uzdrowienie PZK i uszczesliwienie wszystkich dookola! Szukaja argumentow dlaczego to PZK jest ..BE!? A ja sie pytam ile wynosi skladka? Chyba 87,5/12=to ok 7,30PLN miesiecznie!(siedem zlotych i trzydziesci groszy) Co to jest? Cztery znaczki pocztowe? Poltora listu zagranicznego? Pol paczki papierosow? jedna kawa lub i nawet nie piwo w kawiarni? Gora dwa bilety komunikacji miejskiej? 1,5l paliwa=ok 12km jazdy samochodem? A co byscie chcieli w zamian? Ekipe z trx i z antena ktora Ci zainstaluja? Moze jeszcze "babcie" do podtarcia tylka? PZK ma w Was w "glebokim" ....powazaniu! Modyfikujac powiedzenie bardzo madrego czlowieka ...... nie patrz co Ci PZK da! ...powiedz co Ty mozesz dac/zrobic dla PZK!... Jestescie jak dzieci w piaskownicy. Szukacie dziury tam gdzie sa nieistotne. Jeden by chcial menedzera ....tylko czy zdaje sobie sprawe ile zatrudnienie fachowca KOSZTUJE?! Zdaje mi sie, ze ZG PZK PRACUJE SPOLECZNIE! Tzn PRACUJA ZA DARMO! !! Poswiecajac swoj wolny czas, czas zabrany rodzinie, swoje ciezko zarobione pieniadze! I w zasadzie co otrzymuja? Nawet wiekszosc z Was nie powie im ...dziekujemy! Wiekszosc Was jest wasko specjalizowanymi "specjalistami" w jakies tam dziedzinie. I zaczynacie udawac jacy to jestesci ...madrzy. Porownujecie PZK do RSGB, ARRL czy DARC-u. Czy wiecie jakie tam sa skladki i ile posiadaja czlonkow? Czyli jakim budzetem dysponuja? Tylko prosze mi tu nie pieprzyc o glodnych dzieciach, i glodowych pensjach!. Nie stac Cie? To stan z kapeluszem pod kosciolem. Wez "fuche", zarob cos, nie narzekaj!. Bo to swiadczy ,ze jestes ...dupkiem! Nie chcesz nalezec do klubu lub/i PZK? NIE MA PRZYMUSU! Daj w spokoju "bawic" sie tym ktorym to sprawia ...przyjemnosc. Gdybys byl madry to sam znalazlbys grupe kolegow o tym samym zainteresowaniu. Zalozcie sobie klub taki jaki wam pasuje! I nie liczcie na to ze "ktos" przyjdzie i wszystkim zrobi ..."dobrze". Strona PZK to nie strona do banku z Twoim kontem za ktore placisz ciezkie pieniadze! Mozna duuuzo rzeczy zrobic w PZK - tylko jest jedno ...pytanie? KTO ZA TO WSZYSTKO ....ZAPLACI? Chcecie ciekawych artykulow? Zacznij od ...siebie. Napisz pare ciekawych artykulow. Nie masz czasu? To dlaczego wymagasz aby to "oni" ..pisali? Mozna by tak pisac i przez cala noc. Najlatwiej to miec pretensje do ...garbatego, ze garbatym sie urodzil.

Spokojnego wieczoru

Poprzedni Prezes za free nie działał,a obecny?

Jakoś nic na ten temat nie wiadomo,prawda?

Według twoich wypowiedzi Kolego to każdy członek PZK ma siedzieć cicho bo opłacił składkę i nie ma prawa ani głosu ani prawa do krytyki tak?

Ile razy Zarząd PZK odwiedził OT w kraju,albo Kluby?
Poczytaj co pisze na stronie głównej PZK z tym co teraz robi czy organizuje ZG PZK

Zadam proste pytanie -czy członkowie PZK znają plan działalności PZK na każdy rok?

Kluby - ile ich jest i co sobą reprezentują? Kursy szkoleniowena egzaminy, nauka CW,istnieje to?

A teraz poczytaj statut PZK i podumaj deko nad nim

Strona PZK ma reprezentować zarówno Związek jak i swoich członków,jasna,przejrzysta,funkcjonalna.
Zamykanie forum PZK to czysta kpina z jego członków,krytyka i wnioski muszą być,aby ZG nie myślał że wszystko jest cacy w tym gospodarstwie.

Jestem członkiem PZK, w Klubach pod egidą PZK nie jestem, nauczyciela CW nie posiadam, uczę się sam tego hobby,i jak na razie dobrze mi z tym,kolegom też pomagam,nigdy nie odmawiam.
W pewnych kwestiach zdania nie zmieniam.